Viktor Fiddler(Official)

Viktor Fiddler(Official)

Hungary

902

https://soundcloud.com/audiotech-sound-system Techno_________________Underground_______ You can be understand Techno !! This art show good direction ... This is Techno: -----------------------------AUDIOTECH-SOUND-SYSTEM:---------------------------- Audiotech Artists: - Emir Hazir @emirhazir - Monomix @dj-monomix1 - MaRYSUe @marysue-techno - Gee™ @gee-techno - Robin Hill @robinhilltechno - Kontzler @maxime-kontzler - Techmell @techmell - Chris Masc @chrismasc-official - Tomas G. @tomas-genys - Analyzer @analyzer-bks - Yowait @yowait - Brux @miticobrux - Terra4Beat @terra4beat - Ben Techy @bentechy - 3Voice @dig-1 - Polytox @polytoxmusic - Maru @maru86 - Viktor Fiddler @viktor-fiddler - Huelzen @huelzen - Alex Blumen @alex_blumen - Swen Willner @swenwillner - Konstantino Cue @bassjolt - Ali Tat @tat-ali - Fabian Carl @fabiancarl - Berg @jorgberg - Raptor Zero @hector16-2 - SJW @simon-westfield - Robda Rave @robda-rave - HeadBaenge @headbaenge We hope you enjoy our tracks & mix Check visit hear......Audiotech Sound System https://soundcloud.com/audiotech-sound-system https://[email protected] https://www.facebook.com/groups/audiotechsoundsystem/ https://www.facebook.com/groups/445036215640266 Viktor Fiddler Pillanat - A Pillanat... http://www.poet.hu/vers/169848 Megtörtént a pillanat, mely mindig, s mindent változtat. Nem kéri az igazát, a végtelen tudatát. Megfogant egy pillanat, mi eljöttekor esélyt ad. Ne tudd vélni mivoltát, vagy határtalan határát. Történik e pillanat, mi rajtad, s rajtam nyomot hagy. Nincs őbenne ártalom, se szánalom, se irgalom. Minden, mi volt eltűnhet, s mi nem volt még, majd eztán lesz. Megtörtént a pillanat, mi mindig, s mindent változtat. Nem kéri ő igazát, csupán annyit, éld át. S ha Te erre képes vagy, Te leszel a pillanat. (Minden ez a pillanat, egy semmiből jött áldozat)